piątek, 8 września 2006

Konferencja w Nowym Jorku "Real-World Flex"

Miesiac temu 14 sierpnia była konferencja zorganizowana przez SYS-CON Events "Real-World Flex" i Adobe.

Jeremy Geelan opublikował zdjęcia z tej konferencji. Dlaczego o niej piszę teraz? Bo chcę wskazać na firmy i ludzi związanych z rozwojem tej technologii. Takie spotkania są ważne, bo pozwalają na lepszą popularyzację tej technologii wsród kadry zarządzającej firmami informatycznymi i do szerokiej społeczności informatyków.

David Mendels z Adobe przedstawił wskazówki co do rozwoju serwerowych produktów opartych na Adobe LiveCycle oraz o jego możliwościach.

Yakov Fain i Dr. Victor Rasputnis z FarataSystems ukazali możliwosci jakie daje zastosowanie serwerowych technologii Java z Adobe Flex 2.

Christophe Coenraets z Adobe pokazał możliwości jakie daje zastosowanie AJAX z Flex na przykładzie frameworka Spry i Flex Ajax Bridge.

Jesse Randall Warden niezależny konsultant opisał jakie korzyści niesie dla designerów (grafików) stosowanie Flexa.

Dave Wolf z Cynergy Systems - firma ta przedstawiła korzyści jakie niesie wykorzystanie Adobe Flex 2 do tworzenia interesujących interfejsów użytkownika na przykładzie swoich produktów

Fumi Matsumoto z Allurent przedstawił jak można wykorzystać Flex do budowania aplikacji e-commerce na przykładzie aplikacji Allurent Buy (można to potraktować jako studium użyteczności aplikacji internetowych).

Mansour Raad z ESRI wykazał że aplikacje oparte na Flex świetnie nadają sie do budowania interaktywnych map dla użytkowników i ludzi biznesu na przykładzie ArcWeb Services Explorer Polecam obejrzenie tej aplikacji Flex.

Luis Polanco z Adobe przedstawił kierunki rozwoju aplikacji opartych na Flex 2 na przykładzie produktu który kryje się pod kodowa nazwą Apollo

Brak komentarzy: