niedziela, 15 lipca 2007

Pobierz Adobe Flash Player 9.0.47

Z powodu znalezionej "dziury" w Flash Playerach, firma Adobe proponuje masową aktualizację Flash Playerów. Ale ci którzy korzystają z wersji wtyczki dla Firefoxa czy Opery oraz wykorzystujący Windows Vista oraz Linuksa muszą dokonać aktualizacji ręcznie.

Tak więc Adobe ma dwie strony które informują o rozwoju Flash Playera Dla testerów informacje znajdują się na Adobe Lab. Natomiast informacje o oficjalnych wersjach znajdują się na stronach wsparcia technicznego Adobe. Natomiast w celu poznawania informacji rozwoju o wtyczki Flash Player warto przeglądać blogi Emmy Huang (Product Manager for Adobe Flash Player) Justin Everett-Church, (Sr. Product Manager for Flash Player) Tinic Uro (inżyniera odpowiedzialnego za tworzenie wersji Flash Playera) Mike Melanson (inżyniera odpowiedzialnego za linuksową wersję Flash Playera).

I tak z tym jest trochę kłopotów. Programiści Adobe Flex 2 powinni pobrać najnowsze wersje Flash Playerów w wersji debug z tej strony. Najlepiej najpierw zamknąć wszystkie przeglądarki i programy korzystające z internetu. Odinstalować wtyczkę Flash Player tym programikiem, a dopiero wtedy zainstalować Adobe Flash Player w wersji debug.

Warto wiedzieć że Adobe już wypuszczała poprawki do Adobe Flex 2.0.1. HotFix 1 jest już instalowany od 16 marca 2007 roku. Warto tez zainstalować patch z kwietnia 2007 roku pozwalający programistom Adobe Flex wykorzystywać komponenty tworzone w Flash CS3. Natomiast HotFix 2 od 29 maja 2007 roku Od tej pory można zauważyć ciągłe zmiany które spowodowane tym, że wprowadza się wersje Flex 3 beta a także wprowadzaniem LiveCycle Data Services.

Brak komentarzy: