czwartek, 31 stycznia 2008

Przeminelo z wiatrem

Niebo było pochmurne. Deszcz padał. Michał trzymał parasolkę w ręku. Dusia szła przy nim przytulona. Szli przez park. Mijali drzewa wzdłuż alejki.
-- Michałku o czym myślisz?
-- O tym co mam do zrobienia. Próbuję ustalić priorytety na luty.
Wiatr zerwał się. Krople deszczu spłynęły po policzkach. Dusia patrzyła w jego oczy.
-- No tak myślę, że ważne jest podzielenie czasu na naukę programowania Ciebie Dusiu w Caribe.c++. Otóż ostatnio pobrałem nowszą wersję Carbide.c++ 1.3 beta. W niej mogę do końca marca poznać wszystkie zakamarki programowania pod platformę S60 i UIQ 3. Myślę, że niedługo jeszcze w tym roku wypuszczą platformę S60 5th edition. Ostatnio też planują wydać książkę o programowaniu gier pod Symbianem w C++.
--- Coś jeszcze ? --- spytała sie Dusia zaciekawiona
--- No mamy przed sobą przyszłość w technologii Adobe. Włączenie się w prace zespołu Flextech.pl pod przewodnictwem Pawła Cichonia. Mamy tez sporo ciekawych nowych bibliotek programistycznych do przetestowania. Takimi wersjami są Papervision3D 2.0 czy WOW. A także taka biblioteka As3Eval która pozwala na wykorzystywanie dynamicznego kodu w ActionScript 3. Adobe też, już opublikowało nową wersję serwera dla programistów Flash Media Server 3 do nadawania filmów wideo i telewizji na żywo przez internet.
--- Rzeczywiście Michałku, kolejny miesiąc zapowiada się interesująco.
Dusia stanęła i ogarnęła Michała całowała go mocno w usta. A wiatr rozwiewał jej włosy.

Brak komentarzy: